Bramy

Segmentowe bramy garażowe – doskonale oszczędzają miejsce w garażu, zapewniają izolację termiczną i posiadają europejski atestem bezpieczeństwa. Pełna gama kolorystyczna pozwala dobrać produkt idealnie pasujący do Państwa domu.

Segmentowe bramy przemysłowe – łatwe w obsłudze oszczędzają cenną powierzchnię i charakteryzują się szczególnymi walorami estetycznymi.Ze względu na dźwiękochłonność i wysoką izolacyjność cieplną są przeznaczone głównie do ogrzewanych budynków handlowych, przemysłowych, dużych hal magazynowych, w których ograniczenie strat ciepła jest bardzo istotną kwestią. Spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i posiadają certyfikat CE. W zależności od charakteru architektonicznego budynku mogą posiadać okienka w ramce zatrzaskowej, przeszklenia w ramach aluminiowych, drzwi przejściowe.

Segmentowe HST bramy garażowe boczne. Otwierają się na ścianę – do zastosowania wszędzie tam, gdzie nachylenie dachu, niskie nadproże, rury, instalacje – nie pozwalają na otwarcie do góry.

Szybkobieżne kurtyny rolowane
Automatyczne bramy szybkobieżne zbudowane są z miękkiego PCV.
Stosowane głównie w celu oddzielenia  pomieszczeń w obrębie hal magazynowych, warsztatowych. Cechą charakterystyczną tych bram jest duża szybkość otwierania i zamykania, co nie powoduje utrudnienia w przemieszczaniu się oraz znacząco ogranicza wymianę powietrza.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close